Vention USB 2.0 A Male to C Male 5A Cable PVC Type.
5A Current
Soft and Durable
480Mbps Data Transfer
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/vention-usb-2-0-a-male-to-c-male-5a-cable-pvc-type?variant=45982343135398 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | CORBG |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1.5m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to C Male 5A |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000315 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |

