Vention USB 2.0 A Male to C Male 3A Cable.
3A Maximum Output
Soft and Durable
480Mbps Data Transfer
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/cth?_pos=1&_psq=CTHBG&_ss=e&_v=1.0&variant=45985261813926 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.015 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | CTHBG |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1.5m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to C Male 3A |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003294 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.055 kg |

















