Vention CBIBJ. Cable length: 5 m. Connector 1: USB A, Connector 2: USB A, USB version: USB 2.0, Maximum data transfer rate: 0.48 Gbit/s, Connector contacts plating: Nickel, Product colour: Black, Magnetically shielded
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| Cable diameter | 4.5 mm |
| Cable length | 5 m |
| AWG wire size | 24/28 |
| Cable jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Cable type | Round cable |
| Conductor material | Copper |
| Connector 1 | USB A |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | USB A |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Connector contacts plating | Nickel |
| Connector housing material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Fast charging | Yes |
| Magnetically shielded | Yes |
| Maximum data transfer rate | 480 Mbit/s |
| Plug and Play | Yes |
| Product colour | Black |
| USB version | USB 2.0 |
| Package type | Polybag |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model name | CBIBJ |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000475 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.16 kg |


