Specifikacijos
| Quantity | 22 |
|---|---|
| Summary | Vention LANBF. Cable length: 1 m |
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/usb-2-0-type-a-male-to-lightning-male-2-4a-cable-2?_pos=1&_sid=a07643186&_ss=r&variant=45348317659302 |
| Category Code | LCB |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Cable length | 1 m |
| Model | LANBF |
| Model name | LANBF |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.000455 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |

