Vention USB 2.0 Type-A Male to Lightning Male 2.4A Cable Aluminum Alloy Type.
2.4A Current Output
480Mbps Data Transfer
Nylon Braided Cable
Aluminum Alloy Shell
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-a-male-to-lightning-male-2-4a-cable-2?_pos=1&_sid=8a00cb003&_ss=r&variant=45348317626534 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.017 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Connectors | USB 2.0 Type-A Male to Lightning Male 2.4A |
| Colour | White |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 120 |
| Unit Calculated Volume | 0.000348 cubm |
| Product Net Weight | 0.04 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |

