USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A Cable.
The Vention Micro USB Charging Cable is meticulously designed to offer fast and reliable charging capabilities alongside high-speed data transfer functionality. With its top-of-the-line internal structure and a robust, reinforced tail, this cable is built to endure the rigors of daily use, making it an essential accessory for all of your Micro USB devices.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-a-male-to-micro-b-male-2a-cable-black?variant=44028482650278 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| USB/Lightning cable type | USB to Micro USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to Micro-B Male 2A |
| Colour | White |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000315 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |














