MediaRange Charge and sync cable, USB 3.0 to USB Type-C® plug, 1.8m, black
Whether at home or in the office, MediaRange has just the right cable. Our diverse range of dependable high quality cables and extension cords guarantees optimal and trouble-free data transmission.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-type-c-cable-3a-fast-charging-usb-3-0-cable-for-samsung-galaxy-s10-s9-huawei-p20-10-pro-type-c-data-charging-cable?variant=45966427488422 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.21 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | COZBH |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Connectors | USB 3.0 A to USB Type-C |
| Colour | Black |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004725 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.09 kg |








