Vention Cat.6 UTP Patch Cable Black.
1000Mbps Transmission Rate
Cross Twisted Pair Design
Robust and Long- Lasting
Universal Compatibility
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/cat-6-utp-patch-cable-black-gray-pink-yellow?variant=43172029792422 |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.215 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | IBEBH |
| Product Type | Cable |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 2m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004176 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.065 kg |
