Vention Ethernet Cable RJ 45 Cat7 Lan Cable STP RJ45 Network Cable for Cat6 Compatible Patch Cord for Router Cat7 Ethernet Cable.
Specifikacijos
| Quantity | > 50 |
|---|---|
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/ethernet-cable-rj-45-cat7-lan-cable-stp-rj45-network-cable-for-cat6-compatible-patch-cord-for-router-cat7-ethernet-cable?variant=43298699411622 |
| Product Type | Cable |
| Cable category | CAT 7 |
| Cable length | 10m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.0008352 cubm |
| Product Net Weight | 0.28 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.31 kg |
