LED Strip COB 3000K, IP20, 12V, 14W
VISIONAL / 05-9504 / LED Strip / 3000К - warm white / IP20 / 14 W/m / 1380 lm/m / 528 LEDs/m / COB Strip
Specifikacijos
| Category Code | LFI |
|---|---|
| CnCode | 94054231 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.16 |
| Unit Box Width | 0.16 |
| Model | COB528WW-12V |
| Power consumption | 14 Watts |
| Luminous flux | 1380 Lumen |
| Dimmable | Yes |
| Cord length | 5 m |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000512 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.13 kg |


