Specifikacijos
| Category Code | LFI |
|---|---|
| CnCode | 94054231 |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.17 |
| Unit Box Width | 0.18 |
| Model name | AMT-2835NW120-12V |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000306 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |


