LED Moisture-resistant outdoor floodlight 10W, 1100Lm, 4000K, IP65
VISIONAL / 03-113 / LED Floodlight / Easy to add a motion sensor / 4000K - neutral white / 10 Watt / Without sensor / 1100 lumens
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.045 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| Data Sheet (Link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2052188/fiches?language=EN |
| Energy efficiency class | E |
| EPREL Registration Number | 2052188 |
| EPREL Version Number | 2 |
| Model | VS122-10W-40K |
| Model name | VS122-10W-40K |
| Power consumption | 10 Watts |
| Luminous flux | 1100 Lumen |
| Light colour temperature | 4000 K |
| Voltage | AC220-240V |
| Beam angle | 120 degrees |
| Dimensions | 101 x 72 x 28 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004703 cubm |
| Product Net Weight | 0.14 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.15 kg |


