LED Magnetic rail light TRACK SPOTLIGHT 12W, 3000K, 48V
VISIONAL / 03-2416 / Magnetic rail lights / 3000К - warm white / 12 W
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.19 |
| Unit Box Width | 0.125 |
| Model | VS20-12S-3 |
| Model name | VS20-12S-3 |
| Power consumption | 12 Watts |
| Luminous flux | 1200 Lumen |
| Light colour temperature | 3000 K |
| Beam angle | 24 degrees |
| Dimensions | Ø 45 x 100 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001425 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.26 kg |


