LED Magnetic rail light FOLDING GRILLE LIGHT 12W, 4000K, 218 mm, 48V
VISIONAL / 03-2413 / Magnetic rail lights with adjustable angle / 4000K - neutral white / 12 W
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| CnCode | 94054231 |
| Unit Box Height | 0.03 |
| Unit Box Length | 0.235 |
| Unit Box Width | 0.12 |
| Model | VS20-12L-4 |
| Model name | VS20-12L-4 |
| Power consumption | 12 Watts |
| Luminous flux | 1200 Lumen |
| Light colour temperature | 4000 K |
| Voltage | AC220V |
| Beam angle | 24 degrees |
| Dimensions | 218 x 22 x 106 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000846 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.43 kg |



