LED Fito lamp UFO for plants and seedlings 15W
VISIONAL / 04-215 / Fito light for plants / 15 W
Specifikacijos
| Vendor Homepage | euroled.lv/en/all-products/grow-lights-for-plants-and-stages/led-fito-lamp-ufo-for-plants-and-seedlings-15w |
|---|---|
| Category Code | LBU |
| CnCode | 94054231 |
| Unit Box Height | 0.105 |
| Unit Box Length | 0.11 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Model | TL-A-15W |
| Model name | TL-A-15W |
| Installation | E27 |
| Power consumption | 15 Watts |
| Light colour temperature | 4000 K |
| Voltage | AC 220-240V |
| Beam angle | 270 degrees |
| Dimensions | 110 x 100 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00127 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.11 kg |

