LED Waterproof 50W linear light with PHILIPS diodes 150cm, 4000K
VISIONAL / 03-548 / 4000K - neutral white / 50 W / IP65 / 8800 Lm / 150 cm
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.05 |
| Unit Box Length | 1.535 |
| Unit Box Width | 0.075 |
| Model | VS-15-50D2-U |
| Power consumption | 50 Watts |
| Luminous flux | 8800 Lumen |
| Light colour temperature | 4000 K |
| Voltage | 220-240V, 50-60Hz |
| Beam angle | 140 degrees |
| Dimensions | 1500 x 70 x 50 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.005756 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.83 kg |



