LED Fito lamp for plants and seedlings 8W
VISIONAL / 04-219 / Fito light for plants / 4000K - neutral white / 8 W
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.115 |
| Unit Box Length | 0.065 |
| Unit Box Width | 0.065 |
| Model | 04-219 |
| Installation | E27 |
| Power consumption | 8 Watts |
| Beam angle | 360 degrees |
| Dimensions | 110 х 60 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004859 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.05 kg |


