USB Bluetooth v.5.0 dongle
- ENJOY THE FREEDOM OF WIRELESS TECHNOLOGY
- Large operating distance
- Easily connect any Bluetooth device to your PC
- Fast & easy file transfer between your PC and mobile devices
- Perfect for streaming high quality stereo music
- Windows 11 compatible
Specifikacijos
| Vendor Homepage | gembird.com/item.aspx?id=12672 |
|---|---|
| Category Code | IOC |
| CnCode | 85176200 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Width | 0.11 |
| Model | BTD-MINI6 |
| Dimensions | 19 mm x 17 mm x 8 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000297 cubm |
| Product Net Weight | 0.003 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
