AXIS A1210-B Network Door Controller
- Complete control for one door
- Flexible installation options
- Intelligence on the edge
- Built-in cybersecurity features
- Fully integrated within Axis end-to-end solutions
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.axis.com/products/axis-a1210-b |
|---|---|
| Category Code | CRL |
| Unit Box Height | 0.07 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.13 |
| Model | A1210-B |
| Operating temperature range | 0 °C to 55 °C |
| Included Accessories | Installation guide, connector kit (mounted), grounding kit, cable ties |
| Dimensions | 134 x 95 x 45 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.001638 cubm |
| Product Net Weight | 0.425 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.7 kg |

