Logitech BCC950 ConferenceCam
Amazingly Simple and Affordable Small Group Video Conferencing Has Arrived.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.logitech.com/en-ch/product/9758?crid=658 |
|---|---|
| Category Code | WCA |
| Unit Box Height | 0.125 |
| Unit Box Length | 0.18 |
| Unit Box Width | 0.175 |
| MacOS | Yes |
| Windows 7 | Yes |
| Windows Vista | Yes |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| Model | BCC950 |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Colour | Black |
| Dimensions | 154 x 150 x 104 мм |
| Units per Shipping Box | 4 |
| Unit Calculated Volume | 0.004212 cubm |
| Product Net Weight | 1 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.25 kg |
