- For TV Screen 50"-86"
- Max. TV weight: 90.9 kg
- Max. total load: 105.9 kg
- VESA: 200x200, 200x300, 200x400, 200x500, 300x200, 300x300, 300x400, 300x500, 400x200, 400x300, 400x400, 400x500, 500x200, 500x400, 500x500, 600x200, 600x300, 600x400, 700x400, 700x500, 800x200, 800x400, 800x500 mm
- Height adjustment: 1350-1650 mm
- Cable management inside the columns
- Adjustable shelf height
- 2 AV shelves included
- Caster wheels with locking mechanism
- Material: base, columns, VESA panel - steel; shelf - plastic
ONKRON TS1881-W. Maximum weight capacity: 105.9 kg, Minimum screen size: 127 cm (50"), Maximum screen size: 2.18 m (86"), Minimum VESA mount: 200 x 200 mm, Maximum VESA mount: 800 x 500 mm. Height adjustment range: 1350 - 1650 mm. Product colour: White
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron-uk.co.uk/products/mobile-tv-stand-for-55-80-tvs-with-wheels-shelves-height-adjustable-rolling-tv-cart-1?_pos=1&_sid=fa8e88017&_ss=r |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.17 |
| Unit Box Length | 1.06 |
| Unit Box Width | 0.73 |
| Maximum screen size | 86 " |
| Maximum VESA mount | 800 x 500 mm |
| Maximum weight capacity | 105.9 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 90.9 kg |
| Minimum screen size | 50 " |
| Minimum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Mounting type | Floor |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 200/300 x 300/300 x 400/400 x 200/400 x 300/400 x 400/500 x 400/600 x 200/700 x 400/700 x 500/800 x 200/800 x 400/800 x 500 mm |
| Built-in shelf | Yes |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 1350 - 1650 mm |
| Height adjustment type | Manual |
| Lockable wheels | Yes |
| Number of shelves | 2 shelves |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Wheels | Yes |
| Housing material | Plastic/Steel |
| Product colour | White |
| Package depth | 730 mm |
| Package height | 170 mm |
| Package weight | 32000 g |
| Package width | 1060 mm |
| Model | TS1881 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.1315 cubm |
| Unit Calculated Weight | 32 kg |









