ONKRON Tilting and swiveling TV bracket for 32"-65" max 77 lbs, white. Maximum weight capacity: 35 kg, Minimum screen size: 81.3 cm (32"), Maximum screen size: 165.1 cm (65"), Minimum VESA mount: 100 x 100 mm, Maximum VESA mount: 400 x 400 mm. Tilt angle range: -5 - 8°, Distance to the wall (min): 5.5 cm, Distance to the wall (max): 50 cm. Product colour: White
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://onkron.us/products/onkron-tv-wall-mount-m4-white |
|---|---|
| Category Code | TMS |
| Unit Box Height | 0.055 |
| Unit Box Length | 0.38 |
| Unit Box Width | 0.31 |
| Maximum screen size | 65 " |
| Maximum VESA mount | 400 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 35 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 35 kg |
| Minimum screen size | 32 " |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Mounting type | Wall |
| Number of displays supported | 1 |
| Panel mounting interface | 100 x 100/100 x 200/200 x 100/200 x 200/200 x 300/200 x 400/300 x 200/300 x 300/400 x 200/400 x 300/400 x 400 mm |
| Distance to the wall (max) | 500 mm |
| Distance to the wall (min) | 55 mm |
| Swivel angle | 180 ° |
| Swivelling | Yes |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle | 13 ° |
| Tilt angle range | -5 - 8 ° |
| Type | Full motion |
| Housing material | SPCC |
| Product colour | White |
| Manual | Yes |
| Mounting kit | Yes |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Package depth | 310 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 3700 g |
| Package width | 390 mm |
| Model | M4 |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.007092 cubm |
| Unit Calculated Weight | 3.73 kg |








