Philips Input Power 800 W Dust Capacity 3 L Cylinder Vacuum Cleaning Type Dry Dust Container Dust Bag Colour Blue Xd1142/10
89.96 €
Pirkti
Kiekis:
Liko 5
SKU:1460520
Specifikacijos
| Long Description | Philips 2000 series XD1142/10. Maximum input power: 800 W. Type: Cylinder vacuum, Cleaning type: Dry, Dust container type: Dust bag, Dust capacity: 3 L. Vacuum air filtering: HEPA, Dirt separating method: Filtering, Noise level: 77 dB. Product colour: Blue |
|---|
| Vacuum air filtering | HEPA |
|---|
| Dirt separating method | Filtering |
|---|
| Motor protection filter | Yes |
|---|
| Washable filter | Yes |
|---|
| Dust capacity | 3 L |
|---|
| Proper use | Home |
|---|
| Cleaning surfaces | Carpet/Hard floor/Upholstery |
|---|
| Noise level | 77 dB |
|---|
| Type | Cylinder vacuum |
|---|
| Cleaning type | Dry |
|---|
| Product colour | Blue |
|---|
| Operating radius | 12 m |
|---|
| Tube type | Telescopic |
|---|
| Tube parts quantity | 2 |
|---|
| Tube material | Metal |
|---|
| Rotary wheel | Yes |
|---|
| Input power (IEC) | 750 W |
|---|
| Cord length | 9 m |
|---|
| Wheels material | Plastic |
|---|
| Storage compartment | Yes |
|---|
| Maximum input power | 800 W |
|---|
| Carrying handle(s) | Yes |
|---|
| Vacuum brushes included | Universal brush |
|---|
| Upholstery nozzle included | Yes |
|---|
| Number of dust bags | 2 pc(s) |
|---|
| User manual recycled paper | Yes |
|---|
| Width | 269 mm |
|---|
| Depth | 411 mm |
|---|
| Height | 241 mm |
|---|
| Weight | 3740 g |
|---|
| Tube coupling | Conic |
|---|
| Dangerous goods | No |
|---|
| Filter model | CP1349 |
|---|
| Dust bag type | S-bag |
|---|
| Dust container type | Dust bag |
|---|
| Units per Pallet | 0 |
|---|
| Units per Shipping Box | 1 |
|---|
| Unit Calculated Volume | 0.04464 cubm |
|---|
| Unit Calculated Weight | 6.1 kg |
|---|
Produktas buvo pridėtas į krepšelį
Compare
(0)