Omada PoE++ Injector
- 2 × 10Mbps/100Mbps/1Gbps/2.5Gbps/5Gbps/10Gbps RJ45 Ports ensure faster transmission
- Complies with IEEE802.3af/at/bt standards, supplies up to 60 W
- Reduces infrastructure costs by transmitting data and power simultaneously via an Ethernet cable
- Automatically determines and supplies the exact power to meet the device's need
- Wall-mounting and desktop design accommodates most installation scenarios
- Plug & Play installation, no configuration required
- Integrated power supply
- Durable metal casing
Specifikacijos
| Vendor Homepage | www.omadanetworks.com/en/business-networking/omada-accessory-poe-adapter/poe370s/ |
|---|---|
| Category Code | POE |
| Unit Box Height | 0.195 |
| Unit Box Length | 0.245 |
| Unit Box Width | 0.095 |
| RJ45 | 2 |
| Model | POE370S |
| Power consumption | 60 Watts |
| Colour | Black |
| Dimensions | 154.7 × 70 × 42 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 6 |
| Unit Calculated Volume | 0.005896 cubm |
| Product Net Weight | 0.7 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.07 kg |


