Vention Cat6 Shielded Inline Coupler
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/cat6-connector-ftp-cat6-5e-ethernet-adapter-8p8c-network-extender-extension-cable-for-ethernet-cable-rj45-connector?srsltid=AfmBOorDMUGDuvbCiSzxMGV5s4EiN_0Zvj-k_-1wtQIc8TwLjcqsxJa7 |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| CnCode | 39269097 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.155 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Model | IPVB0 |
| Cable category | CAT 6 |
| Dimensions | 20.8 x 21.4 x 37.2 mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00031 cubm |
| Product Net Weight | 0.005 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
