Vention 3.5mm Male to Male Audio Cable
Wide Range Of Compatibility
High Fidelity Sound Quality
Durable Aluminum Shell
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/3-5mm-male-to-male-audio-cable-aluminum-alloy-type?_pos=1&_psq=BAXBD&_ss=e&_v=1.0&variant=43124765556902 |
|---|---|
| Category Code | ACB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.16 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Stereo jack 3.5mm | 2 |
| Model | BAXBD |
| Product Type | Cable |
| Length | 0.5 m |
| Connectors | 3.5mm Male to Male |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00016 cubm |
| Product Net Weight | 0.01 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.014 kg |
