- 4K@60Hz
- 3D Vision
- High Refresh Rate
- No Lag Or Flicker
Vention HAKBI. Cable length: 3 m, Connector 1: DisplayPort, Connector 2: DisplayPort. Quantity per pack: 1 pc(s)
Specifikacijos
| Vendor Homepage | https://ventiontech.com/products/displayport-male-to-male-4k-hd-cable-1-1-5-2-3-5-10m-black?variant=46058826760358 |
|---|---|
| Category Code | CDP |
| Unit Box Height | 0.25 |
| Unit Box Length | 0.025 |
| Unit Box Width | 0.19 |
| AWG wire size | 30 |
| Cable length | 3 m |
| Cable type | Round cable |
| Connector 1 | DisplayPort |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | DisplayPort |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Male |
| Connector contacts plating | Gold |
| Data transfer rate | 21.6 Gbit/s |
| DisplayPort version | 1.2 |
| Jacket material | Polyvinyl chloride (PVC) |
| Maximum refresh rate | 240 Hz |
| Maximum resolution | 3840 x 2160 pixels |
| Product colour | Black |
| Supported graphics resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080)/2560 x 1440/3840 x 2160 |
| Supported video modes | 1080p/1440p/2160p |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Model | HAKBI |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0011875 cubm |
| Unit Calculated Weight | 0.16 kg |













