Vention USB 2.0 Type-C Male to Lightning Male 3A Cable PVC Type
- 3A Current Output
- 480Mbps Data Transfer
- Soft and Durable
- Full-Speed Fast Charging for iPhones
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-lightning-male-3a-cable-1?variant=45972173619366 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.02 |
| Unit Box Length | 0.135 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Lightning | 1 |
| USB-C | 1 |
| Model | LAKPF |
| USB/Lightning cable type | Lightning to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1m |
| Length | 1 m |
| Connectors | Type-C Male to Lightning |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Pink |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 50 |
| Unit Calculated Volume | 0.0005054 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |

