Vention USB 2.0 Type-C Male to Type-C Male Right Angle 3A Cable Aluminum Alloy Type
- 60W PD Fast Charging
- 480Mbps Data Transfer
- 90° Elbow Design for Easy Use
- Cotton Braided Cable
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/vention-usb-2-0-type-c-male-to-type-c-male-right-angle-3a-cable-aluminum-alloy-type?_pos=1&_sid=c0015476b&_ss=r&variant=45985207517350 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| USB-C | 2 |
| Model | TRAHF |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Length | 1 m |
| Connectors | USB2 Type-C® Male, Type-C®Male Right Angle 3A |
| Colour | Grey |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.03 kg |
























