Vention USB 2.0 Type-C Male to Type-C Male 3A Cable PVC Type.
3A Fast Charging
Flexible And Durable
480Mbps Data Transfer
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-2-0-type-c-male-to-type-c-male-3a-cable?_pos=1&_psq=TRCWH&_ss=e&_v=1.0&variant=45968728228006 |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.135 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.1 |
| Model | TRCWH |
| USB/Lightning cable type | USB-C to USB-C |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 2m |
| Connectors | USB 2.0 Type-C Male to Type-C Male 3A |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | White |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.0003888 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.096 kg |

