USB 2.0 A Male to B Male Cable 1.5M Black PVC Type.
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.015 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | COQBG |
| USB/Lightning cable type | USB to USB-B |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1.5m |
| Connectors | USB 2.0 A Male to B Male |
| Data transmission speed | 480 Mbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004725 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.06 kg |













