USB 3.0 A Male to A Male Cable 1.5M Black PVC Type.
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.02 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | CONBG |
| USB/Lightning cable type | USB to USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 1.5m |
| Connectors | USB 3.0 A Male to A Male |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00066 cubm |
| Product Net Weight | 0.06 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.07 kg |
















