Vention Headset Wrl Echo Lite E11/Black Nbvb0
10.50 €
Pirkti
Kiekis:
Liko 50
SKU:1455318
- Bluetooth V5.4
- 6H Playback (at 60% Volume), 30H Total Battery Life
- 13mm Dynamic Drivers
- Full Touch Feedback for Interactive Experience
- IPX4 Waterproof Rating
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|
| Category Code | HST |
|---|
| Unit Box Height | 0.04 |
|---|
| Unit Box Length | 0.125 |
|---|
| Unit Box Width | 0.1 |
|---|
| Backlight | No |
|---|
| Cable length | 0.25 m |
|---|
| Control type | Touch |
|---|
| Control unit type | On-ear control unit |
|---|
| Headset type | Binaural |
|---|
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
|---|
| International Protection (IP) code | IPX4 |
|---|
| Market segment | Consumer |
|---|
| Music playback | Yes |
|---|
| Plug and Play | Yes |
|---|
| Product colour | Black |
|---|
| Product type | Headset |
|---|
| Protection features | Waterproof |
|---|
| Recommended usage | Calls/Music |
|---|
| Suggested gender | Boy/Girl |
|---|
| Suitable for indoor use | Yes |
|---|
| Suitable for outdoor use | Yes |
|---|
| Wearing style | Open-ear |
|---|
| Bluetooth | Yes |
|---|
| Bluetooth profiles | A2DP/AVRCP/HFP/HSP |
|---|
| Bluetooth version | 5.4 |
|---|
| Connectivity technology | True Wireless Stereo (TWS) |
|---|
| True Wireless Stereo (TWS) technology | Yes |
|---|
| USB connector | USB Type-C |
|---|
| Wireless range | 10 m |
|---|
| Driver unit | 13 mm |
|---|
| Ear coupling | Intraaural |
|---|
| Intraaural headphones type | Earbuds |
|---|
| Microphone frequency | 20 - 10000 Hz |
|---|
| Microphone type | Built-in |
|---|
| Battery capacity | 30 mAh |
|---|
| Battery capacity | 0.111 Wh |
|---|
| Battery capacity (charging case) | 300 mAh |
|---|
| Battery operated | Yes |
|---|
| Battery type | Built-in battery |
|---|
| Charging source | USB |
|---|
| Continuous audio playback time | 6 h |
|---|
| Continuous audio playback time (with charging case) | 30 h |
|---|
| Input current (charging case) | 0.25 A |
|---|
| Input current (earpieces) | 0.03 A |
|---|
| Input voltage (charging case) | 5 V |
|---|
| Input voltage (earpieces) | 5 V |
|---|
| Mobile operating systems supported | Android/iOS |
|---|
| Windows operating systems supported | Yes |
|---|
| Audio formats supported | AAC/SBC |
|---|
| Doesn't contain | Cadmium/Lead/Mercury |
|---|
| Carrying case depth | 45.3 mm |
|---|
| Carrying case height | 22.2 mm |
|---|
| Carrying case width | 60.4 mm |
|---|
| Height | 32.9 mm |
|---|
| Left earpiece weight | 3.5 g |
|---|
| Right earpiece weight | 3.5 g |
|---|
| Width | 23.9 mm |
|---|
| Package type | Hanging box |
|---|
| AC adapter included | No |
|---|
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A |
|---|
| Charging case | Yes |
|---|
| Charging stand | No |
|---|
| Quantity | 1 |
|---|
| USB Type-C charging port | Yes |
|---|
| Compliance certificates | CE/RoHS |
|---|
| Warranty period | 1 year(s) |
|---|
| Manual | Yes |
|---|
| Operating frequency | 2402 - 2480 MHz |
|---|
| Units per Shipping Box | 64 |
|---|
| Product Net Weight | 0.061 kg |
|---|
Produktas buvo pridėtas į krepšelį
Compare
(0)