Vention Cat.6 UTP Patch Cable Black
- 1000Mbps Transmission Rate
- Cross Twisted Pair Design
- Robust and Long- Lasting
- Universal Compatibility
Specifikacijos
| Quantity | > 100 |
|---|---|
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/cat-6-utp-patch-cable-black-gray-pink-yellow?_pos=1&_psq=IBEBG&_ss=e&_v=1.0&variant=43172029661350 |
| Category Code | CBL |
| Unit Box Height | 0.01 |
| Unit Box Length | 0.22 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | IBEBG |
| Product Type | Cable |
| Manufacturer description | Vention Cat.6 UTP Patch Cable Black |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 1.5m |
| Length | 1.5 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 100 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004176 cubm |
| Product Net Weight | 0.05 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.058 kg |

