Specifikacijos
| Description | Cat.6 UTP Patch Cable 3M Gray. |
|---|---|
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
| Category Code | CBL |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.025 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| Model | IBEHI |
| Product Type | Cable |
| Cable category | CAT 6 |
| Cable shielding | U-UTP |
| Cable length | 3m |
| Colour | Grey |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 80 |
| Unit Calculated Volume | 0.000522 cubm |
| Product Net Weight | 0.07 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.09 kg |
