Network cable Vention Flat Cat.7 Patch Cable
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com |
|---|---|
| Category Code | CBL |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.15 |
| RJ45 | 2 |
| Model | ICABI |
| Cable category | CAT 7 |
| Cable length | 3m |
| Length | 3 m |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.00033 cubm |
| Product Net Weight | 0.09 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.1 kg |
