LED Waterproof luminaire 40W, 3CCT, 4800Lm, IP65, Ø 400 x 55 mm
VISIONAL / 06-0445 / Ceiling lamp / Warm - neutral - cold white / 40 W / Integrated light source / IP65
Specifikacijos
| Category Code | LBU |
|---|---|
| Unit Box Height | 0.06 |
| Unit Box Length | 0.405 |
| Unit Box Width | 0.405 |
| Model | VS-FL-40-IP65/B |
| Power consumption | 40 Watts |
| Luminous flux | 4800 Lumen |
| Light colour temperature | 6000 K |
| Voltage | AC170-265V |
| Dimensions | Ø400x55mm |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 5 |
| Unit Calculated Volume | 0.01107 cubm |
| Product Net Weight | 0.2 kg |
| Unit Calculated Weight | 1.43 kg |


