USB Bluetooth v.4.0 dongle
- ENJOY THE FREEDOM OF WIRELESS TECHNOLOGY
- Large operating distance
- Easily connect any Bluetooth device to your PC
- Fast & easy file transfer between your PC and mobile devices
- Perfect for streaming high quality stereo music
Specifikacijos
| Vendor Homepage | gmb.nl/item.aspx?id=9013 |
|---|---|
| Category Code | IOC |
| Unit Box Height | 0.015 |
| Unit Box Length | 0.125 |
| Unit Box Width | 0.105 |
| Dimensions | 22 x 15 x 7mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0001969 cubm |
| Product Net Weight | 0.003 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.027 kg |
