Cable Extension USB 3.0 A male-female Vention CBHBD 0.5m black
Specifikacijos
| Vendor Homepage | ventiontech.com/products/usb-3-0-extension-cable?srsltid=AfmBOoqgvolQK3NGmOK9CiImkSYXcNAqvY-sD1MpP57X-SIJE3Ikmm2U |
|---|---|
| Category Code | UCB |
| CnCode | 85444290 |
| Unit Box Height | 0.22 |
| Unit Box Length | 0.01 |
| Unit Box Width | 0.14 |
| Model | CBHBD |
| USB/Lightning cable type | USB to USB |
| Product Type | Cable |
| Cable length | 0.5m |
| Connectors | USB 3.0 Type-A Male to USB 3.0 Type-A Female |
| Data transmission speed | 5 Gbps |
| Colour | Black |
| Units per Pallet | 0 |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.000308 cubm |
| Product Net Weight | 0.1 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.04 kg |














